KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13524034
nr 1352 4034
Akvarell
Gunnar Dahlström. Signerad, renskötarnas kaffepaus, 30x39cm
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 5 oktober 2020
kl 20:54:54
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
500 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)